O nas

Historia biura rachunkowego „Dasma” sięga 1996 roku, kiedy to założył je mój tata. Biuro działało w formie spółki cywilnej, w której byłam wspólnikiem, a od 2007 roku prowadzę je sama, współpracując z wykwalifikowanymi i profesjonalnymi księgowymi od wielu lat.

Magdalena Duniec-Piwowarska

„Dasma” to mój dom, od 24 lat kontynuuję tradycje rodzinne. To jak pracuję jest nie tylko efektem zdobytego wykształcenia i doświadczenia, ale i wzorców, jakie przekazał mi mój tata. Księgowość była w naszej rodzinie odkąd pamiętam. 

Biuro Rachunkowe "Dasma" Pińczów

Kocham moją pracę i cały czas rozwijam się w swojej dziedzinie, w 2018 roku ukończyłam kurs dla kandydatów na głównego księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych.

Jestem świadoma tego, że miałam ogromne szczęście uczyć się pod okiem mojego taty i zdobywać doświadczenie w miejscu, gdzie obsługuje się duże i małe firmy z różnych branży. 

 
Biuro Rachunkowe "Dasma" Pińczów

Chciałabym, aby każdy miał szansę na prowadzenie swojej firmy zgodnie z samym sobą, aby moi klienci budowali firmy, które będzie można przekazać następnym pokoleniom.

Biuro rachunkowe „Dasma” zajmuje się prowadzeniem usług finansowych, jesteśmy otwarci zarówno na duże przedsiębiorstwa, jak i działalności jednoosobowe:

 1. Nasza oferta
  prowadzimy księgi handlowe, KPiR, ryczałt, ewidencje VAT, JPK_VAT, ZUS, rozliczenia roczne, zajmujemy się zwrotami podatku z zagranicy
 2. Posiadane uprawnienia
  posiadamy ubezpieczenie OC i certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
 3. Jesteśmy z Tobą od początku
  pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczych
 4. Idziemy z duchem czasu
  w pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, które sprzyjają zarówno nam, jak i naszym klientom
 5. Nieustanny rozwój
  regularnie doszkalamy się i uczestniczymy w kursach specjalizacyjnych
Magdalena Duniec-Piwowarska

Nasi klienci to nasi partnerzy, działamy dla nich, a naszym celem jest ich ciągły rozwój. Kiedy rosną nasi klienci, rośniemy i my.

Rachunkowość musi trzymać się pewnych ram, prawa, dokumentacji, ale do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie wypracowujemy ścieżki naszej współpracy, szukamy najlepszych kanałów komunikacji.

Jesteśmy tu dla Was! Zapraszam do współpracy!

Magdalena Duniec – Piwowarska

Arrow-up